DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

7/24 açık kütüphaneToplam 1 fotoğraf bulunmaktadır
İstanbul'da kütüphanelerin neden hep saat 5'de kapandığını merak eder dururdum. Bazen kütüphanenin kapanış saatinden önce yetişemez ve açık kütüphane arardım internette. Ama bir tane bile bulamazdım. Koskoca İstanbul'da nasıl olurdu da sürekli açık olan bir kütüphane olmazdı, çok garip gelirdi.

Şimdi "2014" yılında İstanbul'un ilk 7/24 açık olacak olan Halk ve Araştırma Kütüphanesi Atatürk Kitaplığı olmuş. Gezi parkının yakınlarında, Taksim Meydan'dan yürüme mesafesinde. Gece geç saatlere kadar çalışacak olan özellikle tez çalışması yapan öğrenciler için oldukça yararlı olacak gibi görünüyor. Kütüphane hizmetinden yararlanmak için depo hizmeti 22:00’a kadar olup çalışmalarına gece devam edecek okuyucular yararlanacakları eserleri 0212 2499565 / dahili 8320’ nolu hattı arayarak rezerve ettirebileceklermiş.
Sayfa: