DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Adalar'daki atların dramı


Adalar'da her yıl 500'e yakın at ölüyormuş okuduğum bir habere göre. Bu rakam ne kadar doğrudur bilemem fakat atlara orada nasıl davrandıklarını ve insanların "nostaljik zevkleri" için atların nasıl çalıştırıldıklarını gidip tecrübe etmiş bulunmaktayım. Zavallı hayvancağızlar insanların fayton sefası uğruna heba oluyor. Fayton sahipleri gerekli bakımı ve ilgiyi göstermiyorlar ve Adalar'da belediyenin veterineri dışında başka bir veteriner de yokmuş üstelik. Anlayacağınız kağıt mendil gibi harcanıyorlar her sene....
Ada sakinleri raylı sistem getirilmesini önermişler bu konunun çözümü için. Umarım belediye de gerekli dikkat ve özeni gösterir.
Sayfa: