DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Ağaç dikmek insanoğlunun bir sorumluluğudur


İşe, okula gitmek, ödev yapmak, vergi vermek, fatura ödemek, çocuk bakmak vs. şeyler hayatımızdaki mevcut olan belli başlı sorumluluklarımızdandır. Peki ya ağaç dikmek?
Artan nüfusla birlikte dünya üzerinde yaşayan insanların mesken ihtiyacının karşılanmaya çalışılması ve ticari oluşumların ekonomik kaygılarla inşa ettikleri o dev plazaların oksijen kaynaklarımızı yok etmesi bizim doğaya karşı yaptığımız bir sorumsuzluk değil mi? Daha çok ağaç dikmemiz gerekirken neden hala daha da fazla ağaç katlediyoruz? Doğanın bu sorumsuzluğumuzu cezalandırmayacağını mı zannediyoruz yoksa?
Sayfa: