DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

ALS kampanyası


ALS kampanyasını bir de tecrübelisinden dinleyelim...İzleyin arkadaşlar...

Toplam 1 fotoğraf bulunmaktadır
ALS hastalığı için video çektikeleri sırada gülerek durumun ciddiyetini kavrayamamış, tonlarca metreküp suyu heba edip Afrika'da bir yudum suya muhtaç kalan insanları düşünmeden hareket etmiş bir banka ve 5000 TL yi gözden çıkarabilmiş sanatçılarımız ve insanlarımıza ( ki bazısı işin sadece popülerite boyutunda) gelsin bu yazım.


ALS sinir sisteminde omurilik ve beyinsapı adı verilen bölgede motor sinir hücrelerinin kaybından meydana gelen tedavisi mümkün olmayan bir hastalıktır. Allah kimseyi sağlıkla sınamasın dostlar. Yarın bir gün belki en yakınınızdakini bulur bilinmez ama bu şekilde de destek olmak bana ters geldi.

Eğer varsa beyin loblarını kullan Türkiye!
Sayfa: