DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Aydınlık gazetesi satan amcaToplam 1 fotoğraf bulunmaktadır
Taksim metro çıkışında sabah 9-10 sularında iyi dilekleri ve naif sesiyle metrodan çıkan insanlara gazete satan Hasan Ortatepe, darphane emeklisi, kendi belirlediği çizgiden şaşmayan ve bu uğurda emek veren bir amcadır.
Kendi ideolojilerine uymadığı gerekçesiyle bazıları olumsuz şeyler söyleyip, bu amcanın verdiği emeğe hakaret etse de gülümseyen yüzüyle "Gününüz aydın olsun efendim!" demeye devam etmesiyle gönlümde taht kurmuştur. Ne zaman onun o kibar ses tonunu duysam mutlaka yanına gider, bir Aydınlık Gazetesi alır ve onun iyi dilekleriyle devam ederim yoluma.
Sayfa: