DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Derbide çirkin skorboard mesajıToplam 1 fotoğraf bulunmaktadır
Hürriyet'in haberine göre Galatasaray Liv Hospital - Fenerbahçe Ülker mücadelesinde 88-82 biten maçın sonunda score board'ta "koyduk mu" yazmasına Fenerbahçe taraftarı sosyal medyada büyük tepki göstermiş.Haberin ayrıntısını burada okuyabilirsiniz.
Bir Galatasaraylı olarak, spor kültür ve ahlakına yakışmayacak bir hareket olduğunu düşünüyorum bu "koyduk mu" olayının. Bu tip hareketlerde Galatasaray'ın Fenerbahçeyi örnek almaya başladığını, onların yaptıkları şeylere benzer şeylerle karşılık vermeye çalıştıklarını görüyorum. Yani bir nevi seviyeye inme durumuna gelmiş vaziyetteyiz.

Taraftarlar arasında gerginlik yaratıp sadece dekoder satışlarının artmasına faydası olacak reklamsı haberler çıkaran bu tip olayların son bulmasını diliyorum. Ne kadar kavga, o kadar rating felsefesinden uzaklaşmamız gerektiğini düşünüyorum.
Sayfa: