DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Doritos ExtremeToplam 2 fotoğraf bulunmaktadır
Doritos Extreme, reklamlarında “daha büyük, daha kalın, daha baharatlı” sloganı ile pazarlama yapınca bugüne kadar cipslerin hep daha baharatlı olması gerektiğini düşünen ben, koştum gittim Doritos Extreme almaya. Ancak ne göreyim, hep diğer cipsler ve Doritos’un diğer çeşitleri. Extreme piyasada yok. Bulmak öyle kolay değil.

Birkaç markete gittikten sonra en sonunda karşılaştım bu Extreme Doritos’la. Benim aldığım “mexicano” çeşidi. Başka çeşitleri de var sanırım ama ben sadece bunu bulabildim ve alıverdim hemen. Fiyatı tam hatırlamıyorum ama 2.75TL olacak yanlış hatırlamıyorsam.

Tecrübe ettiğim bu cipsteki yorumlarım şu yönde:

*Çok uzun zamandır Doritos’u severek tüketen ve hatta taaa panço zamanlarından beri bu abur cuburlara bayılan beni hiç mi hiç tatmin edemediler.

*Daha büyük olması güzel fakat daha kalın olması iyi değil. Cipsin ağızdaki dağılma hissiyatını bozuyor.

*Benim tükettiğim “mexicanoda” baharatın birkaç tane cips yedikten sonra rahatsızlık verme durumu var. Cipsin dışarıdan kokusu güzel. Ama ağızdaki kokusu sarımsak-soğan gibi ve bir hayli kalıcı.

Sonuç : 5-6 cips yedikten sonra pakedin gerisini çöpe attım. Tabi bu benim damak tadım. Seven çıkar mı bilmem. Diğer çeşitleri varsa denemek isterim. Ama önce bulabilmek lazım.
Sayfa: