DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Elseve Mucizevi YağToplam 1 fotoğraf bulunmaktadır
Bir ay önce arkadaşımın tavsiyesi üzerine aldım Elseve'in bu ürününü. Bakım yağlarından çok da fazla haz etmez ve saçlarımı yağlı göstereceğini düşündüğümden tercih etmezdim. Bu yüzden biraz da tereddütle aldım diyebilirim.

Ürünün iki çeşidi vardı: sarı kapaklı olan normal saçlar için; kırmızı kapaklı olan ise boyalı saçlar içindi. Kırmızı ve uzun saçlarım olduğu için ikinci ürünü tercih ettim tabi ki. "UV filtresi ile zenginleştirilmiş değerli çiçek özlerinin eşsiz birleşimini sağlayan büyülü yapısıyla saç renginizi korur." yazıyordu şişenin üzerinde. Boyamaktan yıpranmış saçlarıma belki bir destek bulabilirim umuduyla aldım bu ürünü. Yaklaşık bir aydır kullanıyorum ve gerçekten çok memnunum. Bu ürünün nasıl uygulandığı da önemliymiş etki göstermesi açısından. Kısaca şöyle uygulayabilirsiniz:
Birinci adımda, saçlarınızı tarakla ortadan ikiye ayırın(ayırırken çok da uğraşmanıza gerek yok) ve elinize iki damla yağ pompalayın(bu kadar yağ yetiyor gerçekten) ve bu yağı ısıtın, daha sonra önce saçınızın uçlarına ve ortalarına ve daha sonra da diplerine ve tüm saça uygulayın. Bir tarakla yağı tüm saça yaymak amacıyla tarayın. 5-10 dakika bekletin ve saçınızı şampuanlayın. Saçınızı durulayıp kuruladıktan sonra ne kadar yumuşak olduğunu fark edebilirsiniz. Bu yağı kullanmak için banyo yapmanıza da gerek yok her zaman. Yine aynı şekilde saçınıza uygulayıp gün boyunca parlak ve ışıltılı saçlarla dolaşabilirsiniz. Üstelik hiçbir şekilde yağlanma etkisi oluşturmuyor saçınızda.

Kısacası ben bu ürünü çok beğendim ve sizlere de tavsiye ediyorum. Ben bir aydır kullanıyorum ve hala fotoğrafta görüldüğü seviyede. Fiyatı 15-16 tl civarlarında sanırım, pek de uygun. Alın ve deneyin. :)
Sayfa: