DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Empyrium konseriToplam 1 fotoğraf bulunmaktadır
2 ve 3 Eylül tarihlerinde Empyrium arka arkaya iki gün Zorlu'da sahneye çıktı. Ben sadece ilk gün tecrübe edebildim bu muhteşem konseri. Çok sayıda konser vermemeleriyle bilinen Empyrium, diğer grupların aksine Türkiye'de son zamanlarda yaşanan gerginliklerden etkilenmeyip konserlerini iptal etmemesiyle de oldukça dikkat çekti ve sempati topladı zannediyorum. Ben gidemesem de 3 Eylül konseri öncesi düzenlenen Meet&Greet'te hayranlarıyla tek tek ilgilenmeleri de mutlu etmiş herkesi.

Konserdeki performanslarına gelince söyleyebileceğim tek şey "muhteşem" olduklarıdır. Canlı performansları gerçekten muhteşem. Tüylerim diken diken olarak dinledim her bir parçalarını. Diğer metal konserlerinden farklı olarak rahat koltuklarda "opera" havasında konser dinlemek de çok hoş geldi bana, belki bazılarına hoş gelmemiş olsa da. Sarhoş olup sapıtanlar yoktu, medeni bir şekilde 1,5 saat konseri izleyip dağıldık. Tabi arada rahatsız edici şekilde bağıran tipler vardı. Thomas da "şşşşşştt" diyerek biraz engel oldu onlara. :)

Konser bitiminde yoğun alkış tufanı ve tezahüratlar sonucunda grup tekrar gelerek biraz daha çaldılar. Hayranlarını gerçekten hiç kırmadılar. Hepsi çok tatlılardı.

Playlistleri de şöyleydi, bu arada daha önce hiç çalmadıkları ensemble of silence parçasını ilk kez bize çaldıklarını söylediler. :)

-Mourners
-The Franconian Woods in Winter’s Silence
-The Days Before The Fall
-The Mill
-Where at Night the Wood Grouse Plays
-Heimwärts
-Lover’s Grief
-Dead Winter Ways(half)
-Der Weiher
-With the Current Into Grey
-The Ensemble of Silence
-A Gentle Grieving Farewell Kiss
-Many Moons Ago
-Das blau-kristallne Kämmerlein
Sayfa: