DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Feminist olmak


Genel olarak erkek arkadaş, sevgili, eş gibi ağırlıklı olarak karşı cins temalı değerleri bulmakta veya erkeklerle ilişkilerini yürütmekte zorlanan kadınların zoraki tercih ettikleri durum olduğunu gözlemleyerek tecrübe etmiş bulunmaktayım.Ne demişler "Feminizm kocayı bulana kadardır." Canı gönülden inandığım bir aforizmal tespit cümlesidir bu.Ayrıca feminizm hareketini destekleyen kadınların fiziki güzellik derecelerinin genel olarak ortalamanın altında olduğunu görebilirsiniz.Erkeklerle ilişkilerini zorlayan en önemli etmenlerden biri de budur.Erkeklerle ilişki kurma konusundaki bu başarısızlıklarını örtmek için sanki herşey kendi tercihlerince oluyor da erkeklere onlar yanaşmak istemiyormuş gibi davranırlar, amma ve lakin bu rolde de başarısız olurlar.
Sayfa: