DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Futbolda her dönemin bir Ronaldo'sunun olmasıToplam 1 fotoğraf bulunmaktadır
Dünya kupası finallerinin oynandığı şu günlerde, 2002 yılında Dünya kupasında 3. olduğumuz zamanlar aklıma geliyor. Cristiano Ronaldo kusura bakmasın ama 80'li yılları görmüş olanların aklına Ronaldo diyince ilk önce Ronaldo Luis Nazario de Lima geliyor. Uzun ismi ile kendisini pek bilen yoktur belki ama oynadığı dönemlerin Ronaldo'su oydu.
Fakat görünüşe bakılırsa adı Ronaldo( Lakin adınızın bir yerinde Ronaldo varsa iyi top oynarsınız) olanların dönemin futbolcusu olma ihtimali daha da yükseliyor. Cristiano olanı için ise en büyük şanssızlık Messi ile aynı döneme denk gelmiş olmasıdır.

Bu arada, bana göre 2002 yılında Brezilya milli takımında Ronaldo Luis Nazario de Lima oynamıyor olsa idi o dönemde Dünya kupasını kaldıran biz olacaktık. Yani bizim için de Ronaldo Luis Nazario de Lima ile karşılaşmak bir talihsizlik olmuştu. Artık önümüzdeki kupalara bakacağız.
Sayfa: