DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Genital ağda yaptırmak


Kadınlar genelde konuşur bu muhabbeti arada. Ben böyle alıyorum, bu kuaföre gidiyorum diye anlatılır. Geçenlerde yine konuşurken bize gelen bir komşu kuaförde genital bölgeyi aldırmanın caiz olmadığını söyledi. Bir kadın bile olsa o bölgenin başkası tarafından görünmesi harammış. Nedenini sorgularken de bir hikaye patlatıverdi. İki yakın kadın arkadaştan biri diğerinin kalçasında yer alan benini görmüş. Bunu da laf arasında kocasına anlatmış. Kocası da kalçasında beni olan kadının kocasıyla kavga etmiş bir gün. Tartışma sırasında "senin karının kalçasında beni var" demiş ve kavga büyümüş falan. Velhasıl başkasına aldırmak doğru değilmiş.

Bir diğer hikaye de arkadaşımın başına gelmiş bir şey. Ramazan ayında kuaföre gittiğinde ağda yapan bayanlar oruçlu oldukları için çalışamadıklarını söylemişler. Ağda yapmak orucu bozuyormuş herhalde. Enteresan gerçekten.

Rahat rahat bir ağda bile yaptırtmıyorlar insana.
Genellikle ilk olarak jilet kullanarak bu bölgeyi temizleye çalışan genç kızlar, jiletin kıl köklerini sertleştirmesi ve üstelik tüylerin tekrar çıkması süresinin az olması nedeniyle ağdaya başvururlar. Kendi kendine ağda yapma girişimleri de hüsranla sonuçlanabilir. İlk denemeler genelde ağda bezinin orada yapışakalması ile biter. Bacaklar, koltuk altı ve diğer bölgelere yapıldığı gibi yapılmaz çünkü. Çok hassas bir bölge olduğundan tecrübe, dikkat ve özen şarttır.

Sonrasında utana sıkıla da olsa kendimizi kuaförün ellerine bırakırız. Kendi başımıza yapmaya çalıştığımızda bu iş en az 30 dakika sürerken, kuaförümüz 10 dakikada bitirir, hem zamandan tasarruf eder hem de acı çekme eşiğini aza indirgemiş oluruz. Biraz cebimizi yakar tabi o da ayrı mesele.

Kuaföre yaptırdığımızda herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmayacağımız anlamına gelmiyor tabi. Ağda yapma konusunda yeteri kadar bilgili ve tecrübeli olmayan kişiler daha fazla canımızın yanmasına sebep olabilir. Öncelikle güvenilir kişilere yaptırmakta fayda var. He bir de şunu belirtmek isterim ki, doktorlar kuaförde ağda yapılmaması konusunda kadınları uyarıyor, çünkü ortak bir kazanda bulunan ağda hastalıkların bulaşmasına sebebiyet verebilir. Bu bakımdan size özel açılan ağdalar var bazı kuaförlerde. Küçük kutularda, sadece size yapılmak üzere açılıyor, kalanını alabiliyor veya almazsanız çöpe atılıyor. Bu tarz kuaförleri tercih etmenizi öneririm.
Sayfa: