DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

GSS prim borcu (Gelir Tespit Tutanağı)Toplam 2 fotoğraf bulunmaktadır
İnsanlara Genel Sağlık Sigortası adı altında böyle borçlar çıktığını öğrendiğimde bana çıkma ihtimalini düşünmemiştim, merak edip SGK'nın sitesinden kontrol etmemiştim bile.
Geçen ay başka bir sebeple siteye girdiğimde öylesine "Borç görüntüle" butonuna bastım ve 5.469 lira borcum olduğunu gördüm. 2012'nin 3. ayında bu borçlandırma başlatılmış ve her ay borç gecikme zammı da eklenmiş. 5469 liralık borcumun 849 lirası gecikme zammından oluşuyor. Bu arada her ay 150 liraya yakın bir miktar eklenmeye devam ediyor bu borcun üstüne.
5469 liranın kuruşunu dahi ödemeyeceğimi bildiğim için hiç umursamadım. Kapıma tebligat gelinceye kadar da hiçbir şey yapmayı düşünmüyorum.
Sayfa: