DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

GSS prim borcu (Gelir Tespit Tutanağı)


Genel sağlık sigorta (GSS) borcuna tepkiler çığ gibi büyürken, halktan bu hizmeti isteyip istemediklerine dair rıza almadan hesabımıza borç yazanlar GSS denilen şeyin "ne kadar iyi bişey" olduğunu anlatmaya yönelik bir reklam filmi çekmişler. Reklamda bize durduk yere borç çıkaranları ne güzel hizmet yaptıklarına dair övmemizi sağlayacak bilinç altı pazarlama tekniği kullanılmış. "Hay sen çok yaşa!" sloganı ile stockholm sendromu yaşayacağız diye düşünüyor olsalar gerek.

Daha önce 30 mart olarak belirttikleri son kayıt tarihini bu sefer 30 eylül olarak revize etmişler. Bu defa harbiden sonmuş..:) Eğer bu sisteme kendi isteğimizle katılmazsak kafamızı kesecekler sanırım.

Bu arada CHP Bursa milletvekili Orhan Sarıbal uygulamanın iptal edilmesi çağırısında bulunmuş. Sarıbal benimle aynı fikirde gibi gözüküyor , yaptığı açıklamayı buradan okuyabilirsiniz.
Sayfa: