DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

HummelToplam 2 fotoğraf bulunmaktadır
Beni tam bir hayalkırıklığına uğratmış spor giyim markasıdır. 10 -15 gün önce aldığım Marathona ayakkabıları (görseldeki model) 4. veya 5. giyişimde ön tarafından açılmaya başladı. Bi de sözde koşu ayakkabısı, spor salonunda giymeme rağmen bu kadar hızlı yıprama belirtileri gösterdi. Bir daha da Hummel'e şans vermem.
Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasındaki yarışmacıların spor kıyafetleri ve sunucu İlker Ayrık'ın ayakkabıları da Hummel. Sponsorluk konusunda Hummel atak yapmış gibi gözüküyor bu yıl.
Survivor All Star'ın sponsoru olup tüm yarışmacılara giydirilen spor giyim markası.
Genellikle ülkemizde "Hamıl" şeklinde okunur. Oysa ki doğru okunuşu yazıldığı gibi, yani "Hummel" şeklindedir.

Toplam 1 fotoğraf bulunmaktadır
Bir spor giyim markası.Danimarka merkezliler ve bazı ürünlerinin üzerinde "I love CPH" yazısı var.Bu CPH yurdum insanına siyasi parti olan CHP'yi çağırıştırsa da Copenhagen yani Danimarka'nın Kopenhag şehrinin markaya göre kısaltılmış halidir.

Bana göre eşofman, t-shirt tarzı ürünleri yeterince kaliteli.Ancak aynı şeyi ayakkabıları için söyleyemem.Ayakkabıları genellikle tek tip tabandan üretiyorlar ve sanırım o taban sadece "yürüyüş" için üretilmiş.Zorlu koşullarda ayakkabıların çabuk deforme olması bir çok tüketicisi tarafından konuşulmakta.
Aslında tasarım bakımından bana uygun bulduğum tipte bazı ayakkabıları olsa da şunu tecrübe ettim ki, Hummel ayakkabılar insanın ayağını anormal derecede kokutuyor.O ayakkabıları giyip şöyle birkaç saat dolaştıktan sonra evinize geldiğinizde ortalığı bir mısır cipsi kokusu kapladığını hissedeceksiniz.Üstelik mısır cipsinin peynir aromalı olduğunu da farkedeceksiniz.Ha bunu söylüyorum ancak "sorun senin ayaklarında" diyenler çıkabilir diye belirtme ihtiyacı hissediyorum, ayaklarımı bilimum diğer marka spor ayakkabılardan ve hatta kundura cinsi pabuçlardan çıkarttığımda bile bu tip bir koku ile karşılaşmıyorum.Üstelik mantar problemim de yok.Hummel, ayakkabı konusunda eksikleri olan bir marka.Üstelik ucuz da değil.
Sayfa: