DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

İndirimli ürün niyetine taklit mal almak


Birçok sitede görürsünüz %50-%90 indirimli ürünler vardır. Tanınmış markaların ürünlerini bu derece fahiş indirimlerle sattıklarını iddia ederler. Ürün kapınıza geldiğinde de ödemeyi yapmadan paketi açtırmazlar. İade işlemleri için ise aldığınız ürünün fiyatına yakın bir kargo bedeli ödemek zorunda kalırsınız. İşte o anda yepyeni bir tecrübe ve artık dürüst satış yapan diğer bir çok firmaya karşı kötü bir önyargıya sahip olursunuz. Hayalini kurduğunuz marka ürünü bu kadar indirimli bir şekilde elde etme fırsatı yakalamış olduğunuzu düşünmüştünüz, şimdi ise gerçeğe döndünüz.

Bu tip firmalardan alışveriş yaparken nelere dikkat etmek gerekir?

*Referans çok önemli. Çeşitli sitelerde, haklarında olumsuz yorum yapılıp yapılmadığına dikkat etmeliyiz. Veya olumsuz yorum yapılmışsa da olumlulara nazaran oranı çok çok az olmalı.
*Kargo iade seçeneği ücretsiz olmalı. Hatta kapıda ödeme seçeneği varsa ürünü görme imkanı var mı yok mu diye bir bakmak lazım. Pakedi açtırmadan ücreti alma ısrarı olacaksa, bu durumdan kaçınılmalı.
*Dürüst satış yapanları aynı kefeye koymamak için, ürün detaylarını-açıklama bölümünü çok dikkatle ve en ince ayrıntısına kadar okumalı ve önceden bilgisi verilmiş bir durum için satıcıyı suçlamamalıyız.
Sayfa: