DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Jimi HendrixToplam 1 fotoğraf bulunmaktadır
Gitar tanrısı ününe nail olmuş bir insandır.Kısacık süren müzik kariyerine öyle şeyler doldurmuştur ki hala kendinden söz ettire biliyor.Şöyle bir bakıyorum da böyle adamlar varken hayatımızda çoğu kişinin deli gibi dinlediği kendini bilmez insanların yaptığı o şeylerin ne kadar ruhsuz ve değersiz olduğunu görüyorum. Evet birçok kişinin bildiği gibi 27'liler kulübünün kapısından içeri adım atmış efsanelerden biridir.En sevdiğim sözlerinden biri de:
'' Kendimi zamansız addetmeyi severim. Sonuçta ne kadar zamandır hayatta ya da kaç yaşında olduğun değil, önemli olan kaç kilometre yol yaptığın''
Sayfa: