DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Kedi


Kedi Film Trailer
Son sahneyi pek beğenmedim.

Toplam 1 fotoğraf bulunmaktadır
Öyle zamanlar olur ki onu kendi evladınız gibi benimsersiniz. Geceleri birlikte sarılarak uyur, onun tatlı "miyav" sesiyle uyanırsınız. Size hep birşeyler anlatmak ister, sizi yönlendirmeye çalışır fakat asla sizin onu yönetmesine izin vermez, bağımsızdır o, özgürdür. Yaşadığı ortamdan asla ayıramazsınız onu. Alıştığı şeylerden yoksun bırakırsanız eğer hayata küsebilir, size tepki gösterebilir. Kumu, maması,suyu hep aynı yerde; yatağı ise farklı yerlerdedir. Evin her köşesi onundur, aslında evin hakimi odur. Siz kendinizi ondan üstün görürsünüz, yalnız onun için durum farklıdır.
Yalnızlığınızı unutturur size kimi zaman. Hoş anlar yaşattırır, evinizin neşe kaynağı olur. Fakat onu yalnız bırakıp giderseniz size sırtını dönebilir, tepki gösterebilir. Yalnızlığı hiç sevmezler, aslında bizler gibi. Yalnızlığı aynı zamanda da paylaşmayı da sevmezler, diğer kedilerle mamalarını paylaşmak istemez, sürekli mücadele ederler birbirleriyle. Bu mücadeleler erkek kediler için geçerlidir genelde. Bölge savaşları ve kadın savaşları. Bu mevsimlerde yaşanır genelde savaşlar. Kedim de hep bu zamanlar yüzü, gözü, kulağı yara içinde gelir. Bir yandan da koku bırakır evin her bir köşesine,"burası benim bölgem" demek için.
Mamaya karşı dayanılmazdırlar. Elinizde bir salam dilimi varsa o an en sevdiği kişi siz olursunuz.

Not: Her kedi bir yuva hak eder, fakat her yuva bir kediyi haketmez... Sahiplenin ve insanların sahiplenmesini teşvik edin.
Sayfa: