DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Kobe Bryant'ın NBA All Star'a veda maçıToplam 1 fotoğraf bulunmaktadır
Az önce NBA All Star'da Kobe Bryant'ın inanılmaz veda maçını izledim. Uzun zamandır ne basket maçı ne de NBA izlemiştim. "En son izlediğimden bu yana basketbolda bazı değişiklikler mi oldu?" diye düşünmedim değil. Çünkü öyle bir maç izledim ki, adamlar most valuable player'ı seçecekler, ciddi ciddi oynuyorlar ve alley ooplar havada uçuşuyor. Her saniyede bir sayı oluyor. Top bir o sahada bir bu sahada. Oyuncular koşmuyorlar, uçuyorlar. Salon full seyirci dolu. Kobe Bryant'ın veda maçını izlemeye gelen seyirciler arasında Michael Jordan, Magic Johnson, Dikembe Mutombo gibi efsane isimler var. Ve sonuç: Skor 196-173! (En son Türkiye liginde izlediğim basket maçlarında iki takımın toplam attığı sayı 120 filan oluyordu) 369 sayı bugüne kadar yapılmış all star organizasyonlarının rekoru olmuş.

Maç öncesi ve sonrası notlar:

Maçın son anında gelen orta sahaya yakın bir yerden atılan son bir üçlük...

18 kez all stara katılmış olan 37 yaşındaki Kobe Bryant yarın ne yapacağının sorulması üzerine evde kahve yapacağını söyledi.

MVP ödülünü de 31 sayı, 8 asist, 5 ribaund ve 5 top çalma ile Russell Westbrook üst üste 2. kez kazanmış oldu.
Sayfa: