DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Kurt Cobain'in hırkasının açık arttırma ile satılmasıToplam 2 fotoğraf bulunmaktadır
1993 yılında Kurt Cobain'in MTV Unplugged konserinde giydiği (Sanırım bu çekim daha sonra Unplugged in New York albümü haline getirilmişti) ve günümüzde "depresyon hırkası" olarak anılan açık arttırma kurumu tarafından “Beş düğmesiyle (bir düğmesi eksik) birlikte akrilik, mohair ve likra karışımı; dışında iki adet cebi, bir yanık deliği var. Sol ve sağ cebinin kenarları renk değiştirmiş.” şeklinde tanımlanan hırkanın satışı 140.800 Amerikan Doları alıcı bulması ile son bulmuş.

Kurt Cobain bu konserden sonra 1994'te intihar ederek yaşamına son vermişti. "Depresyon Hırkasının" açılış fiyatı 20.000 dolarmış ve 40 ila 60 bin dolar arasında alıcı bulması bekleniyormuş, beklenenin çok üstü olmuş.

Şimdi de Kurt Cobain'in bir tutam saçı satışa sunulacakmış ve açılış fiyatı 4000 Dolar olacakmış.
Sayfa: