DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Masters of SexToplam 3 fotoğraf bulunmaktadır
Masters of Sex, 2013 sonlarına doğru yayınlanmaya başlayan ve Masters of Sex: The Life and Times of William Masters and Virginia Johnson, the Couple Who Taught America How to Love eserinden uyarlanan bir Showtime dizisi. Bir dönem dizisi olan Masters of Sex'in konusu 1960'lı yıllarda yaşanmış gerçek bir hikayeye dayanıyor.
William Master (Michael Sheen), bölgenin en başarılı ve ünlü jinekoloğudur. Jinekolojiye yönelmesinin tek nedeni; seks esnasında vücutta tam olarak neler olup bittiğini araştırmaya ve öğrenmeye dayanan büyük tutkusudur. Genelevlerde gizli kapaklı başlattığı çalışmasını çalıştığı hastaneye taşıyıp bilimselleştirmeye çalıştığında en büyük yardımcısı, sekreteri Virginia Johnson (Lizzy Caplan) olacaktır. Dr. William ve Virginia, günümüzde bile asla kabul görmeyecek olan bir araştırmaya 1960'larda girişirler.

Masters of Sex yeni başladığı dönem nasıl olduysa ilk bölümüne denk gelmiştim ve sonrasında pazartesileri iple çekip, yeni bölüm çıkar çıkmaz izlemeyi alışkanlık edinmiştim. 12 hafta sonrasında sezon bitince yeni sezonun 2014 Aralık'ta başlayacağı duyurulmuştu. "Ohoo daha 1 yıl var, o zamana kadar kim bekleyecek..." demiş ve diziyi unutup gitmiştim.
İki gün önce durup dururken aklıma geldi ve baktığımda 2. sezonun yepyeni bölümlerinin beni beklediğini görüp mutlu oldum.
Öyle muhteşem bir yapım değil ama üzerine konuşulmayan konuları ele almasıyla ve akıcılığıyla diğerlerinden ayrılıyor.
Bol zamanınız varsa ve konu ilginizi çekiyorsa izlemenizi tavsiye ederim.
Sayfa: