DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Mini etek giymiş Türk kızının toplu taşıma terörü


terör çağını tüm etkileriyle yaşayan, terörün her türlüsü ile mücadele eden ülkemizin tüm bu belalardan kurtulsa bile kurtulması mümkün olmayan terördür. onları her sabah, her öğle, her akşamüstü, her akşam görürsünüz. çoğunlukla iş için giyilmiş, dizin biraz üstünde etekleri, ütülenmekten canı çıkmış beyaz gömlekleri ile herhangi bir toplu taşıma aracına sinir içinde binerler. ön kapıdan bindikleri an en arka koltukta oturan bile bu negatif enerjiyi hisseder. aslında tüm toplu taşıma araçları bu kızımız ve yakın arkadaşları, akrabaları için ayrılmalıdır. onlar biniyorsa başka kimsenin binme hakkı yoktur. çünkü hayatında tanıdığı 4 kişi dışındaki herkes ya tacizcidir ya da hep ona "bakiyür"dür. çünkü bu dünyadaki herkesin tek niyeti onun kötü epilasyondan haşat olmuş tüy yumağı bacaklarına bakmaktır.

kızımız eğer şanslı ise yani bir kadın yanında kendine yer bulmuşsa biraz gazı alınmış olarak yoluna devam eder. sanmayın ki o otobüsteki erkekler onun sinirli bakışlarından bu şekilde kurtulabilir. ancak ve ancak fütursuzca "ne bakıyorsun be" demesinden belki uzak durabilir. yoksa bu ahlaksız tacizci topluluğundan kurtulmak ne mümkün.

eğer kötü senaryo gerçekleşmiş ve kızımız onca insanı yarıp tek boş koltuğa poposunu koyduktan sonra yanındakinin erkek olduğunu fark etmişse işte gerçek curcuna başlamış demektir. sanki o adam yanında birden belirmiş gibi adamı ilk fark ettiğinde bir irkilir. bu "allah belanı versin erkek, senin burada oturmaya hakkın yok, beni taciz mi edicen pis sapık" irkilmesidir aslında. o andan itibaren üflemeler, püflemeler gırla gider.

yolculuk ters bakışlar arasında devam ederken eğer kızımız bir türlü kafasını başka şeye verememiş, herkes bana bakıyor ruh halinden kurtulamamışsa işte o an cep telefonuna sarılma anıdır. cep telefonunu çıkartmak için o koca çantasını kucağına alır ve açar. amaç sadece o çıfıt çarşısına dönmüş çantadan cep telefonunu alıp birini aramak değildir. çanta yanındaki erkek ile tam arasına konulacak, hasbelkader bir dokunma durumu önlenecek, namus kurtarılacaktır.

kızımız çantada hummalı bir arama sonrası cep telefonunu bulur. aslında telefonun hangi gözde olduğunu çok iyi bilmektedir. ancak kızımızın cep telefonunun modeli "eski"dir ve amaç çevreden bakan insanlara "ben bunu zaten yedek telefon olarak kullanıyorum, öyle atmıştım çantaya, iphone 6s im evde şarjda" mesajı vermektir. kızımız telefonunu eline alır ve burada "şifre neydi yaa" periyodu başlar. aslında şifreyi de bal gibi bilmektedir. ama yedek telefon ya, şifreyi hatırlamak zor. şifreyi açtığı gibi bir kız arkadaşını arar. onunla hummalı bir sohbet başlar ama bir sorun vardır ki karşı taraftaki kız anlatılandan en ufak bir şey anlamamaktadır. bu tip yanlış anlaşılmalar "ahahahaha" kahkahası ile geçiştirilir. ses yükseldikçe yükselir. hiç kapağı açılmamış, kimseyi ilgilendirmeyen dedikodular çok yüksek sesle anlatılmaya başlanır.bu arada kızınuz kendisine bakanları gözler. etek sinirle çekiştirilir.

yan taraftaki abimiz ve çevresindeki insanlar bu hanzodan rahatsız olmuşlarsa kızımız için olayı başka yönlere çekme evresi başlar. eğer hasbelkader kızın yakınındaki birileri rahatsızlığını belirtir bir şeyler yapmışsa kavga başlar. eğer kızımız çok varoşsa "ay ne var be, bi telefonla konuşamayacak mıyız, cık cık cık" der. eğer iki senelik bir bölüm okuyorsa zaten kendisine her gün facebook, twitter vb. mecralardan ülkemizde yaşanan onbinlerce taciz olayı akmaktadır. kendisi bu durumlara hazır, ne yapılacağı konusunda antremanlıdır. "beyfendi biraz yana kayabilir misiniz" kılıcını çeker önce. eğer yeterli toplum ilgisi toplayamazsa sinirle oturduğu yerden kalkıp düğmeye basar. e-5 in ortasında "inicem ben yaa açsana şu kapıyı" diye şoförü darlayanları sıklıkla görülmüştür. şoför en yakın durakta kızımızı indirir. kız cık, cıklar arasında otobüsten iner. önce indiği garip durakta bekleyenleri mini etek terörü ile darlar, sonra bindiği yeni otobüstekileri. bu döngü her gün başka kahramanlar ile devam eder.
Sayfa: