DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Modernleşmenin yan etkilerinden duyarsızlıkToplam 1 fotoğraf bulunmaktadır
Okuyan okumayan herkese selamlar. Bu fotoğrafı paylaşıp bu yazıyı yazma amacım aslına bakarsanız hiç de hoş değil. Fotoğraf sabah 9:00 civarında Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde çekildi.Aslında orada karşıdan karşıya geçmek için 10 dk araçlardan yol bekleyen, karşı taraftaki bankada çalışan, ayağından sakatlığı olan adamla, ona aldırış etmeyip vızır vızır geçip giden trafikteki sözde bireyler vardı benim gözümün önünde.Tabi ben sonradan çektim fotoğrafı.İnsanlar (ki hala insan diyorum ancak pek de öyle kalabilmiş değiller),altlarında en kötü araçtan tutun da son model araca kadar olsun, bir frene basmak ve en fazla 30 sn bekleyip sonra yollarına devam etmek zor geldi bizim insancıklara.Oysa ki hiç de yorulmadan yapabilecekleri birşey. Aa tabi olur mu benzin harcanır sonra nasıl giderler varacakları yere ya yolda kalırlarsa (!). Adam da o haliyle bile hızlı hızlı geçmeye çalıştı gözümün önünde.Birisi de araç kullanırken telefonla konuşuyordu.Çok iyi valla biz böyle bu kafayla çok iyi gelişme,modernleşme sağlarız.Sağlarız da insanlık,hastalara,yaşlılara karşı borcumuz olan DUYARLILIK ne olacak belli şimdiden.Helal olsun diyorum...
Sayfa: