DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Plazma ışık küresiToplam 1 fotoğraf bulunmaktadır
Kız kardeşim ilginç ürünleri sevdiğimi bildiği için öğrencisinden gelen bu hediyeyi bana getirdi. Bu küre içerisinde elektrik akımı serbestçe dolaşabiliyor. AC voltu DC' ye çeviren adaptörü içinde barından bu cihaz 12V'a kadar düşürse de o küre içerisinde serbestçe dolaşan elektrik kolları parmağınızla uzun süre küre camına değdiğiniz noktayı ısıtmaya başlıyor. Neredeyse bütün elektrik dokunduğunuz noktaya yönleniyor. Adeta size ulaşmak istermişçesine uzanan bu elektrik kolu bir kaç noktaya daha temas ettiğinizde kısa devre yapıyor. iki nokta arasında atlama yaparken çıkardığı ses elektriğin gücünü bir kez daha kanıtlar gibi. Müzik duyduğunda ritme ayak uydurup dans ediyorlar. Harika bir gece lambası fakat TV kadar elektriksel alan yaydığını bilmeniz gerek.
Sayfa: