DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Power CaseToplam 3 fotoğraf bulunmaktadır
(#932). tecrübeyi görünce ben de paylaşmak istedim. Sevgili Triston_'a hediye olarak gelen Powerbank'i görünce aynı şekilde bana da hediye olarak gelen power case'i hatırladım. Şarj ünitesi şeklinde kullanılabilen bu cihazlar , anlaşılan o ki hediye olarak bolca tercih ediliyor.

Power Case'in farkı, şarj ünitesi olarak kullanılmasının yanı sıra aynı zamanda koruyucu bir kılıf görevi üstlenmesi. Ben yaklaşık bir yıldır Samsung Galaxy S4 telefonumda power case'i tecrübe ediyorum. Gayet kullanışlı bulduğum power case'in tek dezavantajı telefonun hacmini ve ağırlığını arttırması. Gerçi telefon bataryalarını bozabiliyor olduğu ihtimalini de gözden kaçırmamak gerekiyor. Zira ben kullanmaya başladıktan hemen sonra bataryam ıskartaya çıkmıştı. Fakat belki de ömrü o kadardı diye düşünmüştüm. Sonradan aldığım 3 batarya ile bataryaların bozulma olasılığını da göz ardı ettim.

İlk etapta telefon şarj ediyormuşsunuz gibi Power Case'i şarja takıyorsunuz ve 5-6 saat sonra tam olarak dolmuş oluyor. Dışarıda telefonunuzun şarjı biterken Power Case'inizin üzerindeki power tuşuna basıyorsunuz ve telefonunuz şarj olmaya başlıyor. Öyle elinizde şarj aleti, etrafta priz aramaktan kurtarıyor sizi bu aletler. Tamamen dolu bir power case yaklaşık 1,5 kez bataryanızı doldurabiliyor. Zor zamanlarda çok işe yarıyor.
Sayfa: