DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Ray CharlesToplam 1 fotoğraf bulunmaktadır
Herkesin bildiği üzere soul müziğinin babası ve kurucusudur.(*soul müzik: tanrının sesi olarak da duyulmuş Gospel,R&B ve Country müziğinin karışımıdır). Georgia'da doğmuş ve bilindik şarkılarından biri olan ''georgia on my mind'' oranın resmi şarkısı ilan edilmiştir.
Aslında Ray Charles'ın hayatında beni etkileyen tarafı 7 yaşında kör olduktan sonrasıdır.Dünyayı sadece 7 yaşına kadar görmüş bir çocuğun efsane bir adama dönüşmesi taktir edilesi yanı benim için.
Ray Charles, bana cesaret veren bir kahraman gibi hep yüreğime dokundu şarkılarıyla.Ondan dünyanın acımasızlığı karşısında dimdik durmayı öğrendim.
Ayrıca ''Ray'' filmi de tam bir izlenilesi olmuş(buda bir film önerisidir)
Sayfa: