DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Sade KahveToplam 3 fotoğraf bulunmaktadır
Rumeli Hisarı'nı gezdikten sonra yorgunluğumu atmak ve karnımı doyurmak için gittiğim mekandır. Sadece kahvaltılık yiyecekler mevcut. Sahilde olmasından ötürü fiyatları epey tuzlu. Ben bugün 1 patatesli gözlemeye 12; ince belli bardakta sunulan çaya 4 tl vermiş bulundum. Mekanda eski bir semaver, melek biblosu, çeşitli yön levhaları dikkatimi çeken eşyalar arasındaydı. Ayrıca ayak ucuma konulan mangal da beni kendimden geçirdi. Eski sobalı evimdeki günlerim aklıma geldi ellerimi, ayaklarımı ısıtmaya çalışırken. Bir diğer dikkatimi çeken nokta ise; eski tiyatro ve sinema oyuncusu Tevfik Gelenbe'nin yazılı olduğu sandalyede oturuyor oluşumdu. Önümdeki masada Cemal Suriri, yan tarafımda ise Ertuğrul Muhsin yazılı sandalyeler mevcuttu. Kısacası burası beni mest etti. Bir gün yolunuz düşerse mutlaka uğrayın. :)
Sayfa: