DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Samsung Ativ Tab 7Toplam 1 fotoğraf bulunmaktadır
Samsung Ativ Tab 7, yaklaşık bir yıldır kullandığım bir ürün. Benim gibi teknoloji özürlüsü biri bile bu ürünü rahatlıkla kullanabiliyorsa herkes kullanabilir.

Bir kere en basiti hem tablet olarak kullanabilirsiniz hem de uyumlu klavyesini kullanarak laptop olarak kullanabilirsiniz. Ben genelde laptop formatında kullanıyorum. İşletim sistemi Windows 8 ki tek sevmediğim yanı bu oldu tabletimde. i5 işlemcili oldukça hızlı bir ürün. 4 gb hafızasının yanında isterseniz micro hd hafıza kartı için de ayrı bir yer vardı. Aynı zamanda ürüne sim kartınızı da takarak telefon olarak da kullanabilirsiniz. Bunun yanında 3 tane USB girişi ve bir tane de küçük HDMI girişi vardır. Ayrıca kulaklık taktığınız yere mikrofon da takabiliyorsunuz.
11,6'' lik ekran boyutu ve 1920 x 1080 Piksellik ekran çözünürlüğü var. Ön kamerası sayesinde ki ben çok kullanıyorum görüntülü arama yapabilirsiniz :)
Aynı zamanda kendine ait bir de kalemi vardır. Ben genelde okul kitaplarımın PDF'lerini indirerek onlar üzerine kendi kalemini kullanarak notlar alıyorum.

Tabletle ilgili ikinci kötü özellik ise fiyatı bence. Yaklaşık 2.500'ü gözünüzden çıkarmanız lazım. Ama onun dışında isterseniz Photoshop programlarını bile indirip normal bir bilgisayarda yaptığınız işlemleri yapabilirsiniz.
Sayfa: