DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Sarı saçta turunculaşmayı önleyen saç boyasıToplam 1 fotoğraf bulunmaktadır
Saçlarını sarı ve tonlarına boyatmak isteyen hanımların, özelikle koyu renk saçlara sahip olanların bu renklere ulaşmak için açma işlemi yaparken karşılaştıkları turuncumsu renkler oldukça rahatsız edicidir. Hatta dip boyası yapılmasının ardından birkaç yıkamadan sonra ortaya çıkan renk de hiç hoş değildir. Kimimiz kuaföre giderek saç rengini düzeltmeye çalışsa da her zaman başarıya ulaşamaz. Ben de onlardan biriyim diyebilirim. Bu yüzden de birkaç araştırma yaparak kendi istediğim saç rengine ulaşmanın sırrını bulmaya çalıştım. Bu sır ise Igora 0-22 turunculaşmayı önleyen boya. Fiyatı pahalı olsa da boyanın içine az miktarda katıldığından uzun süre gidebiliyormuş. Henüz tecrübe etmiş değilim. Bir sonraki boya günüm geldiğinde aşamalarını fotoğraflayarak yeni bir tecrübe yazacağım. Bu arada yazacağım tecrübe kendi başına saçını boyamak isteyenler için de bir klavuz olabilir.
Sayfa: