DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Sigara içme makinesi


Sigara içme makinesi, eğer sigarayı kendiniz içmek yerine içirttirmek istiyorsanız kullanabileceğiniz bir aygıt. Videoda gördüğünüz makineye sigaraları diziyorsunuz ve makine çalışınca sigaraları içmeye başlıyor. Sigarayı makineye içirttirmek tam olarak ne işe yarayacak diye düşündüğümde işin içinden çıkamadım. Belki de bir nevi bir arkadaşınıza sigara ikram eder gibi makinaya sigaranızı koyarsınız ve çalıştırırsınız. Böylece karşılıklı sigara içeceğiniz bir arkadaşınız olur bu sigara içme makinesi. Teknoloji yalnızlığın da çözümünü bulmaya başlıyor galiba. Hem de sigarayı kendi kendine yakabiliyor.
Sayfa: