DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Tasarım harikası bisiklet Denny


Detaylı düşünülmüş tasarımı elektrikli pedal çevirme, taşınabilir batarya,stop lambası, dönüş sinyali, oldukça kolay ve hızlı kilit sistemi,ön tarafında bulunan rahat ve güvenli depolama sistemiyle bisiklette devrim yapmışlar. Oregon Manifest'in bisiklet tasarım yarışmasında kazanan ekibin çalışmalarıyla ortaya çıkmış bu muhteşem tasarım şehir kullanımı için oldukça iyi. Tahmin edilebileceği üzere oldukça yüksek bir fiyatta piyasaya sunulması beklenen bu bisiklet sürekli kullanan kişiler tarafından tercih edilecek gibi görünüyor. Yani İstanbul gibi bisiklet kullanımının minimum düzeyde olduğu bir şehirde nerdeyse 2. el araba fiyatı kadar bir para vererek bu bisiklete sahip olmak pek mantıklı görünmese gerek.Ayrıca olması gereken normal bir bakımdan daha çok bakım isteyebilir. Hollanda, Danimarka gibi ülkeler için oldukça mantıklı.
Sayfa: