DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Yüz temizleyici olarak gül suyuToplam 2 fotoğraf bulunmaktadır
Cilt temizliğinin mutlak derecede önemli olduğunu hemen herkes bilir. Özellikle makyaj yapan bayanların, ciltlerini makyajdan arındırmaları gerekliliği üstüne basa basa vurgulanır. Cilt temizliği için de piyasada envai çeşit temizlik ürünü bulunmakta ve yine hemen hepsi yüzümüze uyguladığımız makyaj ürünleri kadar kimyasal barındırmaktadır. Bu durumda cildimizi sürekli bir kimyasal bombardımanına maruz bırakmaktayız. %0 paraben ve alkol içeren ürünler de vardır piyasada. Fakat cildimizdeki makyajı yeterince çıkarmadığını düşündüğümüz bu ürünlerin yerine kimyasal yüklü ürünleri tercih ederiz yine. Makyaj temizleme suyu, makyaj temizleme jeli, makyaj temizleme toniği adı altındaki ürünleri sırasıyla cildimizdeki makyajı çıkarmak için uygularız. Ben cildime bu kadar kimyasal yüklemek yerine göz makyajımı temizleme sütü ile çıkarıyor ve sonrasında son derece saf ve doğal olan gül suyunu bütün cildime uyguluyorum. Cildimin temizlendiğini, aydınlandığını ve tazelendiğini hissediyorum bu gül suyu ile. Fakat piyasada güllü su adı altında satılan bazı ürünler kimyasal içermektedir. Bunlara karşı dikkatli olmak lazım, %0 kimyasal içeren doğal bir su olmalıdır. Buna bağlı olarak da son tüketim tarihi de kısa süreli olacaktır.
Sayfa: