DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Yüzü kurtlar tarafından yenmiş bir köpeğin kurtarılması (+18)


Paylaştığım videoya tıklamadan önce ruh sağlığınızı olumsuz etkileyebilecek derecede yaralanmış bir köpek ile karşılaşacağınızı bilin isterim.

Videodaki köpeğin yüzü tamamen kurtçuklar tarafından yenmiş. Öleceği düşünüldüğünden mezarının içine koyup öylece terketmişler. Derken Animal Aid ekibi gelmiş ve köpeğe uygun tedaviyi uygulayarak kurtarmışlar.

Bir bünyenin kurtlar tarafından yeniyor olması çok ciddi bir vakadır. Kurtlar vücudun bağışıklık sisteminin genel olarak çökmüş olduğuna işaret eder. Ayrıca bu kurtçukların damarlardan iç organlara ilerleme kabiliyetleri vardır. Benzer bir vakayı biz zamanı ile bir kedide tecrübe etmiş fakat sonunda kurtaramamıştık.

Animal Aid hayvanları kurtarma konusunda iyi organize olmuş görünüyor. Her şehre böyle ciddi bir ekip lazım.
Sayfa: