DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.

Hakkımızda


Sosyal medya kavramına gıcık olan insanlar olarak bir portal oluşturma kararı verdik ve şu anda içerisinde bulunduğunuz tecrübe ve deneyim içerikli siteyi oluşturduk. Hiçbir maddi çıkar hedefi koymadan oluşturduğumuz bu site; her geçen gün biraz daha yok ediyor olduğumuz dünyamızın kurtarılabilmesi adına çevre bilinci yüksek, insani değerlerini mümkün mertebe koruyan kişilerin, kültürel bir formatta bilgi paylaşarak farkındalığı yüksek diğer insanlarla bir araya gelmesini sağlamayı amaçlamaktadır. Kişisel deneyimlerimizi paylaşarak hem birbirimizin tecrübelerinden faydalanmak hem de yeni arkadaşlarla tanışmak ve günümüzün sosyal olduğunu söyleyen fakat insanları her geçen gün biraz daha içine kapanan bir hale sokan kültür yozlaştırıcı sitelerden farklı olmak istiyoruz. Bu anlayışta olan bireylerle sitemizi paylaşmaktan gurur duyuyoruz. "Kaliteli bir ortamda yazmak istiyorum" diyorsanız, biz buradayız.

Saygılarımızla…

Tecrubelerimiz.com