DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

1 TL ödeyerek damacana su almakToplam 1 fotoğraf bulunmaktadır
BiSU'nun BKM express kampanyası ile 31 Aralık 2016 tarihine kadar sipariş edeceğiniz damacanalarınızı 1 TL'ye alabilirsiniz. Kendim bizzat tecrübe ettim ve Hayat Su'dan 19LT'lik damacanayı 1TL'ye aldım.

Kampanya şartları şu şekilde:


* Kampanya, 01.12.2016 – 31.12.2016 tarihleri arasında Bisu’nun mobil uygulamalarından yapılan alışverişlerde geçerlidir.
* Kullanıcının elinde boş damacana bulunmaması durumunda depozito ücreti talep edilebilir.
*Damacana su dışındaki ürünlerin satın alımlarında kampanya geçerli değildir.
*BKM Express ile satın alınabilecek damacana su markaları bölgelere göre değişiklik gösterir. Bu konuda tüm sorumluluk Bisu’ya aittir.
*Kampanyadan yararlanmak için Bisu mobil uygulması yüklendikten sonra ödeme adımında BKM Express seçilerek kart eşleştirmesi yapılmalıdır.
*Damacana su fiyatları marka bazında değişiklik gösterebilir. Kampanya kapsamında indirim yapılacak her bir damacana su için en fazla 10 TL indirim yapılır.
*Kampanyadan ilk 6.000 işlem yararlanabilir; belirlenen işlem adedine ulaşıldığında kampanya otomatik durdurulur.
*Aynı kişi ve/veya telefon numarası ve/veya adres kampanya kapsamında en fazla 4 adet indirimli damacana su satın alabilir. Aynı kişi ve/veya telefon numarası ve/veya adresin kampanyadan birden fazla yararlandığının tespiti halinde siparişler iptal edilecek ve indirim geri alınacaktır.
*Bu kampanya, BKM Express üyesi bankaların kampanyalarıyla birleştirilebilir.
*BKM ve Bisu, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

http://bisu.com.tr/
Sayfa: