DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Arabanın camından aşağı kusmakToplam 1 fotoğraf bulunmaktadır
Yıl 2005 olmalı.Tam hatırlayamıyorum, o dönemde İstiklal Caddesi'nde hala doom geceleri ile Katharsis Bar var.Biz de yine oradayız.O zamanki sevgili ile tekila içerken biraz abartıyoruz.Derken bir arkadaşımız daha geliyor, o da bir yerlerde içmiş kör kütük sarhoş, sallanıyor. Eve gidelim diyoruz ve İstiklal Caddesi'nde seyirmeye başlıyoruz.İstiklal Caddesi cadde değil nehir sanki, insanlar üzerimize akıyor. O zamanlar hala araç trafiğine açık olan meydanın Tarlabaşı tarafından bir taksiye biniyoruz.

Takside ben ve sevgili arkaya, arkadaş ta öne oturuyor. Tam açık olamayan aralık gözlerimden etrafı zar zor görüyorum. Yol almaya başladıktan hemen birkaç dakika sonra taksicinin yanındaki arkadaş camdan aşağı doğru kusmaya başlıyor.Enteresan bir tecrübe diye düşünürken hemen yanımdaki sevgilimin de aynı eylemi yaptığını farkediyorum.Taksici olaya tepkisiz, sakince yola devam ediyor.Belki de önceden tecrübe ettiği şeyler bunlar ya da arabasının içine kusulmasından iyidir diye düşünüyor diye düşünüyorum.Ben de kendi tarafımdaki camdan aşağı kussam aramızda tek kusmayan taksici olur diye düşünürken, birden ben kussam o da kusar mı acaba diye bir düşünce geliveriyor aklıma.

Velhasıl ben kusmuyorum ve taksici de kusmuyor. Eve sağ salim varıyoruz. Tabi kusmamamdan dolayı mı sağ salim varıyoruz, yoksa kaderden mi bilinmez...
Sayfa: