DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Arda Turan'a açık mektup


Sevgili Arda,

Bugün İspanya'ya karşı oynadığınız ve 3-0 yenildiğiniz maçta taraftarların seni nasıl ıslıkladığını, "Arda Turan dışarı!" diye nasıl tezahürat yaptıklarını televizyonun başından çok net duydum. Moralinin nasıl bozulduğunu çok net gördüm. Ama inan bana bu ülkede senin yerinde olup aynı şekilde ıslıklanıp o kazandığın milyon avroların 10da birini kazanmaya razı olan o kadar çok insan var ki! Bu ülkenin %80'i aylık 1300TL'ye eşşek gibi çalışıyor Arda! Senin 1 haftada kazandığın parayı insanlar 30 yılda kazanıyor! Sen de sana yapılan eleştirileri haksız ve sert buluyorsun, öyle mi?

Bu eleştirilere gerçekten o kadar üzülüyorsan bak istersen şöyle yap: o kazandığın paraların yarısını bu ülkedeki yoksullara yardım etmek için kullan. Bak gör o zaman istersen 10-0 geride olsun takım, insanlar nasıl arkanda olacaklar! Öyle üç-beş kuruş verip yardım sever havalarına girmek yok ama. Löp diye koyacaksın kazancının yarısını. Ha benim gözümde 10 milyon avroyla 5 milyon avro arasında çok bir fark yok. O yüzden diyorum. Yarısını versen acaba aç mı kalırsın? Ya da bir eksiğin mi olur bilemiyorum. Bu şekilde çok eksiğin var gibi gözüküyor, çok şikayet ediyorsun da ondan diyorum.
Sayfa: