DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Ayakkabı fetişi


Ayakkabılığı onlarca ayakkabıyla dolu olan insan tipi. Her gün farklı bir ayakkabı giymeyi tercih ederler. İlk karşılaştıkları insanın ilk önce ayakkabılarına bakarlar ve ona göre ilişkilerini sürdürürler. Ayakkabıyı bir "zenginlik" göstergesi olarak algılayanlar da vardır, özellikle kadınlar. Markasız ayakkabı giyen erkeklerden olabildiğince uzak durur ve o kişilerin radarında olabilmek inancıyla markalı ayakkabı giymeye özen gösterirler. Kısacası bana göre manyaklıktır, insanları maddiyatla algılamaya çalışmak. Ve gereksiz yere onlarca ayakkabı almak manasızdır.
Bir de ne demişler "dost başa düşman ayağa bakar." :)

Kinetix de bu anlayış üzerinden başarılı olduğunu düşündüğüm bir reklam filmi yapmış. kinetix
Sayfa: