DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Ayala Alış Veriş Merkezi CebuToplam 2 fotoğraf bulunmaktadır
Cebu Ayala Alış Veriş Merkezi Cebu Şehri'nin ve Cebu Adası'nın en önemli alışveriş merkezi. Orta ve üst kesime hitap eden bu avm şehrin tam merkezinde Cebu Business Park'ta bulunuyor. Sabah saat 10.00 da açılan Ayala gece saat 10.00 da kapanıyor gibi gözükse de sinema bölümü ile bazı cafe ve restoranları için gece 2.00'ye kadar açık tutulabiliyor. Cebu Ayala dünyaca ünlü markaları bünyesinde barındıyor.

Ayala klasik alış-veriş merkezlerinden çok daha güzel ve huzurlu bir yer. Bu özelliğini bünyesinde barındırdığı ağaçlara ve peyzaj düzenlemesine borçlu. Ayala AVM mimari açıdan Manila'daki Ayala'ya çok benzer şekilde yapılmış. İki ana bölümü birbirine köprülerle bağlayan beton yığınlarının orta kısmına hoş ve büyükçe bir bahçe koymaları Ayala'nın atmosferini hissedilir derecede yumuşatmış. Bu bahçe zaman zaman çeşitli organizasyonlara ev sahipliği yapıyor.

Ayala'nın pahalılığı Filipinler ve özellikle Cebu standartlarının üzerinde. Nüfusunun önemli bir bölümünün açlıktan kırıldığı bir memleket olan Filipinler 'de, Ayala'da alış-veriş yapacak kadar parası olanların fazlalığını gördüğünüzde hayret edebilirsiniz. Ama çoğunun rol yaptığını bilmeniz gerek.

Ocak 2018 Cebu Ayala AVM yangını
Sayfa: