DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Babalar günü


Sevgililer ve Anneler günlerinden sonra son dönemin yükselen trendi babalar günü. Geçenlerde bir yerde bunun bir de dedeler günü versiyonunun icad edildiğini gördüm. Sanırım ileride o günü de kutlamaya başlarız.

Yalnız belki biraz kişisel olacak ama kendimle ilgili bir şey fark ettim bugün. Babalar gününü ve babamı düşünürken, aklıma bugüne kadarki sevgililerimin hep babalarıyla ilgili problemleri veya iletişim sıkıntıları olduğunu farkettim. Kiminin babası hapiste, kimisinin ölmüş, kimisi onu yerden yere vura vura dövmüş, kimisi boşanmış ve nerede olduğu belli değil filan. Ama gerçekten hepsinin babası ile ilgili bir durumlar var istisnasız. Kendi özel seçtiğim bir durum da değil, ama hayat neden bu kadar net bir ortak özelliği sürekli önüme seriyor bilemiyorum. Eminim vardır bir hikmeti...Biraz tuhaf.
Sayfa: