DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Bir günlüğüne yalan söylememek


Evet bugün bir karar aldim ve insanlara yalan söylememeyi, içimden geldiği gibi cevaplamaya karar aldim.
Tabi bunların getirisi kadar götürüsü olmadı değil. Benim icin kötü deneyim olanlari anlatacağım sadece.
İlk olarak günüme doğal olarak günaydınla başladım.
Okul için evden çıktığımda alt komşumuzun bir bitkisi vardı ki alt komşumuzu sevdiğim pek söylenemez
Bir tedaviden dolayi içinde tek bizim eksik oldugumuz bir bitki çayı vardi onu ve tadi oldukça berbat. Onu hergün komşumuzun bitkisinin dibine döküyordum bitki kuruyormuş bugün kendi kendine söylenirken ona itiraf ettim (halbu ki iyi gelir diye de düşünmüştüm)
Okulda arkadaşım elbise almış. -nasil olmuş? Diye sorduğunda "annene söyle eve yer silme bezi almışsın." dedim ve bana küstü.
Beraber cips yediğimiz hocamla (yerken ben pek sevmem ama ile başlamıştı oysa ki) iştahlı ve benden önce bitirme çabasını görünce -isterseniz ekmek getireyim dibini sıyırırsınız, dediğimdeki bozulmasini unutamayacağım.
Arada küçük yalanlar iyidir :)
Sayfa: