DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Birbirini tanımayan 20 kişi öpüştürülürse ne olur?


Sevgili Mavi'nin (#1072) numaralı tecrübesindeki videosunda oynayan "deneklerden" birini tanıdığımı söylemiştim. İnternette gezinirken "Tanımadığın Öpücük" adındaki bu videoyu buldum. Ve buradan da bir arkadaşı tanıyorum..:)
Ne öpüşken tanıdıklarım varmış be.:)
Tatia Pilieva'nın sosyal deneyinin videosunu izleyen Türkler "Biz de yaparız." demişler. Yapmışlar ama olmamış. Bence taklitten bir adım öteye geçemeyen bir video çıkmış ortaya. Ayrıca tavırlar da pek bir yapmacık duruyor.
Tek ilginç yanı, Türkiye'de bu işe gönüllü denek bulabilmeleri olsa gerek.
Tatia PIlieva tarafından hazırlanmış ilginç bir sosyal deney.Tanımadığımız insanları daha tutkulu öpüyoruz yargısını kanıtlamaya çalışmak için yapmış gibi görünüyor bu deneyi. Ve ayrıca yakışıklı ve güzel insanlar birbirlerini daha tutkulu öpüyor, yaşı ilerlemiş ve çirkin sayılabilecek insanlar ise daha çekingen. Ayrıca birbirlerini görüp mutlu olanlar da mevcut. Peki ya siz ne düşünüyorsunuz? Mantıklı bir deney mi? Yoksa kültürümüze aykırı gavur saçması bir şey mi?
Sayfa: