DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Boğaz manzarasında 2 tl'ye yemek yemekToplam 1 fotoğraf bulunmaktadır
İstanbul üniversitesi ana kampüsün üst katındaki yemekhanesinde boğaz manzarasına karşı öğlen ve akşam yemeklerinin yalnızca 2 tl'ye yenilebildiği ama sadece İstanbul Üniversitesi öğrencilerinin tecrübe edebilecekleri ultra şahane bir durumdur. Edebiyat fakültesinin o bodrumdaki basık ve karanlık yemekhanesinde yemek yerine, her gün ana kampüse giderek manzaraya karşı keyifle yemeğimi yiyorum. Bir aralar manzaraya karşı 2 tl'ye yemek yiyorsunuz, olmaz öyle diyerek %25 zam getireceklerdi ama öğrencilerin karşı çıkmasıyla bu zamdan da kurtulduk. Yemekler de öyle kötü falan değil ha, gayet lezzetli(sizi bilmem ama ben beğeniyorum). Bazen tüm günümü o öğünle geçirdiğim oluyor, o kadar da doyurucu yani. :)
Sayfa: