DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Bu ülkede hiç iyi bir şey olmuyor mu?


Olmuyor kardeşim! Her geçen gün daha kötüye gidiyoruz.İnsanlar birbirine düşüyor.İşsizlik artıyor. Enflasyon artıyor. Enflasyonun tek haneli rakamlarda olmasına, sizin verilerinize bakmam ben.5 yıl önce 90 kuruştan aldığım sütü bugün 2 liradan alıyorum. 9-10 yıl önce 20 kuruştan aldığım ekmeği artık 1 liradan alıyorum. Ekmekten bahsediyorum ulan ekmekten! Temel tüketim gıdasının da ötesinde bir şeydir ekmek! Hani ekmek, bilmiyorum bilir misiniz, şu öpüp te başımıza koyduğumuz...Fiyatı 5 katına çıkmış.Ama neymiş efendim, enflasyon tek haneli rakamlara inmişmiş. Benzin, doğalgaz, elektrik filan...Saymıyorum bile.Sözde mesai saatleri resmi olarak 8 saat. 8 saat çalışan kaç iş yeri var? Patrona 8 saat desen koyar kapının önüne. Tazminat falan da alamazsın ha. Şimdi işsizlik te zor, çalışmak ta.Çalışırken kapıda bekleyen milyonlarca işsiz olduğunu bilerek iş yapıyorsun.
Sosyallik, arkadaşlık falan...Nasıl yani? İşlerin ağırlığından, kafa yorgunluğundan huzurla bir muhabbet etmek var mı? İşsiz adamla muhattap olan hiç yok zaten.Nerde sosyallik, nerede o eski ilişkiler.Böyle sitelerde daha çok paylaşırız 80leri 90ları. Ha 90lardan sonrasını paylaşan yok...Niye? 2000lerde siz varsınız da ondan! Güzel bişey yok yani, o bakımdan!
Sayfa: