DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

BurdurToplam 1 fotoğraf bulunmaktadır
Küçük hatta ufacık, gençler arsında "mecburiyet caddesi" olarak adını almış tek bir caddesi olan, göller yöresinde bulunmasındandır ki bir göle sahip(burdur gölü adı da çok yaratıcı değil tabi şehrin adı Burdur'sa gölün adı da Burdur oluversin denilmiş), neredeyse en derin mağaralardan birini içinde barındıran, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi'ne sahip aslında öğrenciler için ya da daha da genellersek gençler için çokta tercih edilmeyen, emeklilikte yaşanılası bir şehirdir. Şöyle de kısa bir isim alma hikayesi vardır : Bir gün bir asker Burdur yollarından geçerken Burdur'un bağrında yaşamış bir adam bu askere dur demiş. Burda durdan şehrin ismi Burdur oluvermiş hatta sloganı da var : "Burada dur burası Burdur, her şeyin en güzeli burada bulunur, uyuyan güzel Burdur". Evet bir gün olur da yolu Burdur'a düşen biri için söylenecek tek bir şey vardır oda Burdur'u gezmen sadece bir saatini alır.
Sayfa: