DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Burgaz Ada'nın Dalgıç Köpeği DostToplam 9 fotoğraf bulunmaktadır
Köpeklerin uzağa atılan oyuncakvari bir cismi, bir ağaç dalını veya herhangi bir başka şeyi her neredeyse oradan sahibine getirdiğini görmüşsünüzdür. Fakat bilmiyorum böylesini tecrübe etmiş misinizdir...Çünkü fotoğraflarda size sunduğum köpek herhangi bir oyuncağı değil koca koca taşları denizin dibinden çıkartıyor. (Denizin üstünde yüzen oyuncakları beğenmiyor.) O zorlu görevlerin köpeği. Ve üzerinde herhangi bir tüp veya özel nefes alma teçhizatı olmadan bildiğiniz dalıyor. Bu "köpek balığı" Burgaz Ada'nın sevgilisi bir dalgıç köpek modunda. Bıkmıyor usanmıyor. Sürekli denize taş atmanızı bekliyor ve attığınız anda o da denize fırlıyor. Üşenmedim ölçtüm, zaman zaman 20 saniye kadar deniz altında kalabiliyor. Özellikle güneşin en yakıcı saatlerini ve rüzgarsız havaları dalış için uygun buluyor. Kıyıdan ciddi derecede uzaklaşabiliyor ve standart bir köpeğe göre çok çok hızlı yüzüyor.
Burgaz Ada'nın sürekli yüzen (dalan) köpeği Dost'u sürekli ıslak göreceksiniz. Suya çok alışık, insanlarla arkadaş. Burgaz Ada'da 6 numara isimli plajın sonlarına doğru Dost'u görebilirsiniz. Eğer bir gün Dost'u ziyaret etmeye giderseniz ona mutlaka salam götürün. Plajların sıcak olduğunu ve Dost'un su kaybettiğini unutmayın ve eğer Dost ile oynarsanız mutlaka su vermeyi unutmayın.
Sayfa: