DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Cafe Benne Cafe&Bistro (Benne Cafe)Toplam 15 fotoğraf bulunmaktadır
İstiklal Caddesi üzerindeki Çetinkaya mağazasından girdiğinizde 7. katta Cafe Benne'yi bulabilirsiniz. Cafe Benne, Çetinkaya'ya bağlı işletilen bir restoran. Mağazanın bulunduğu binanın en üst katını restoran olarak işletmeye karar vermişler ve bence iyi de yapmışlar.
Cafe Benne ön taraftan İstiklal Caddesi, arka taraftan da Galatasaray Lisesi'ni ve denizi görüyor. Bence manzarası, yemek kalitesi ve servisi ile fiyatları gayet makul. Fotoğraftaki menülerinden en çok köri soslu piliç+bardak içecek olanını tuttum.Fiyatı 9.75TL. İskenderi pek beğenmemiştim.(Ramazan aylarında iskender yapılmıyor) Mantar soslu piliç ve dana saç tavayı da beğenemedim.Yalnız siz yine de benim beğenmedim dememe bakmayın.Çünkü bu fiyatlara göre beğenmediğim yemeklerinin dahi cazip olduğunu düşünüyorum. Diğer yemeklerini de henüz denemedim.
Alkollü bir restoran istiyorsanız tercihiniz burası olmamalı çünkü Cafe Benne'de alkol satışı yok. Restoran ramazan ayları dışında tenha sayılabilecek kadar boş. Fakat biraz duyulup müşteri çektiğinde fiyatları bir daha bu seviyelerde göremeyeceğimizi tahmin etmek güç değil.
Sayfa: