DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Cebu Ayala Alış Veriş Merkezi YangınıToplam 10 fotoğraf bulunmaktadır
Hemen birkaç gün önce Cebu Ayala Alış Veriş Merkezi 'ni anlattığım bir tecrübe paylaşmıştım((#1653) . Nazar değdirmiş olacağım ki hemen akabinde Ayala 'da yaklaşık 2 gün boyunca kontrol altına alınamayan bir yangın çıktı. Sonraki günlerde Ayala 'ya gittiğimde güvenlik kordonundan içeriye girmenin mümkün olmadığını gördüm. Uzaktan AVM'nin fena bir durumda olduğu anlaşılıyordu. Bu yangının sevindirici yanı can kaybı veya yaralanan hiç kimsenin olmaması. Ayrıca iç kısımdaki ağaçlara da bişey olmamış :) Maddi kaybın ise 100 milyon peso civarında olduğu söyleniyor.

Merkez Visayas İtfaiye Daire Başkanı Samuel Tadeo özellikle en büyük hasarın pek sevdiğimiz Metro Department Store ve Supermarket'te olduğunu belirtti ve yangının ancak 7 Ocak 2018 saat 12.45 sularında kontrol altına alınabildiğini bildirdi. Ayala Alış Veriş Merkezi 'nin ana binasının yangın dolayısı ile çöktüğü söyleniyor. Şu anda binanın çökmüş olduğuyla ilgili edindiğim bilgi bir dedikodu gibi yayılıyor şehirde. Henüz bunu kendi gözlerimle görmüş değilim veya resmi bir açıklamaya ulaşmadım. Ama eğer bu bilgi doğruysa Cebu 'da yaşayanlar olarak uzun bir süre Ayala 'dan mahrum kalacağız demektir.

Bu tecrübeyi paylaştığım 11 Ocak tarihi itibari ile Ayala'nın sadece Business maksatlı kullanımına izin veriliyor. Hemen önündeki PUV terminalin sadece üst katı hizmet veriyor.

Türkiye'de orman yangını çıkıyordu, burada AVM yangını oluyor. Hemde ormanların yardırmış düzeyde olduğu bir ülkede. Ne kadar ilginç değil mi?
Sayfa: