DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Çelik DuvarToplam 1 fotoğraf bulunmaktadır
Bugün haberlerde izledikten ve özelliklerini öğrendikten sonra bir zamanların Berlin Duvarı aklıma geldi.Haliyle Berlin Duvarı o zamanın teknolojisine göre bu kadar "mobil" ve portatif olmadığı gibi teknolojik teçhizata da sahip değildi.

Özellikleri ise söylendiği kadarıyla: göstericiler yüklendiği zaman gaz sıkabilmesi, kamera sistemiyle izleme, dayanıklı çelik alaşım, mobilite ve arka tarafında bir "gözaltı" ünitesi barındırması.Eksiği var mıdır bilmem ama fazlası olduğuna, yoksa da artık daha iyilerinin yapılacağına eminim!

Beni özellikle düşündüren kısım ise, bu duvarın üretilen ve ciddi ciddi satılan bir ticari mal olması dışında ilk olarak Türkiye'de kullanılıyor olması.Verilen bilgiye göre bir tanesi Ankara'da "teşhirde" ve diğer 3 tanesi de istanbul'da kullanılmak üzere yolda imiş.

Devlet ile halk arasındaki duvarların ne kadar aşılmaz olduğunu devlet eliyle göstermenin daha güzel bir yolu olabilir mi?
Sayfa: