DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Cemal Kamacı Spor KompleksiToplam 1 fotoğraf bulunmaktadır
Cemal Kamacı Spor Kompleksi 1996'dan beri Okmeydanı'nda, İstanbul Büyük Şehir Belediyesi himayesinde tüm İstanbullulara hizmet vermektedir. Bünyesinde olimpik kapalı yüzme havuzu, halı saha, sauna, step-aerobik, kondisyon ve masa tenisi alanları bulunur. Haremlik-selamlık uygulaması vardır, belediyenin diğer spor tesislerinde de olduğu gibi, kadın ve erkek üyelerin seansları ayrıdır.
Spor AŞ, "Sporla Sağlıklı Nesillere Doğru" projesi kapsamında üyelerine ücretsiz basketbol, yüzme, tenis, fitness, pilates, futbol, step-aerobik, voleybol ve savunma sporları yapma imkanı sağlıyor. Ben de bu imkandan faydalanmak amacıyla, geçen yıl farklı dönemlerde pilates ve fitness yapmak için Cemal Kamacı Spor Kompleksi'ne gittim. Doktor raporu ve her branş için aylık 15 lira olan aidatı vererek kaydoldum. Bir de üye kartı çıkarıldı ve tek sefere mahsus 5 lira alındı bu işlem için. "Sporla Sağlık Nesillere Doğru" projesinde devam zorunluluğu vardı. Yanlış hatırlamıyorsam üst üste 3, toplamda 6 kere devamsızlık yaptığınızda kaydınız siliniyor, devam etmek için tekrar aidat ödemeniz gerekiyordu.
Haftada üç gün belirli saatlerde bu komplekste fitness yaparak başladım. Salon genellikle kalabalık oluyordu ve eğitmenler koşu bandında geçirdiğimiz süre haricindeki konularla fazla ilgilenmiyordu. Ayrıca memeleri göbeklerini örten teyzelerle beraber spor yapıyor ve her zaman bu teyzelerin kötü bakışlarına maruz kalıyordum. Bazıları bakmakla da yetinmiyor, "Senin burada ne işin var, bizi sinir etmek için mi geliyorsun?" benzeri sorularıyla şakayla karışık bir dille beni darlıyorlardı. Fitness maceram kısa sürdü, eğitmenin de önerisiyle pilates sınıfına transfer oldum. Daha sonra Cemal Kamacı'dakinden daha uygun bir ücret ödeyerek özel bir spor merkezine geçtim.
Sağlam kaynaklardan aldığım duyumlara göre; şu anda hizmet verdikleri branşları azaltıyorlarmış çünkü Cemal Kamacı Spor Kompleksi 2015'e kadar hizmet verecek ve sonrasında yıkılacakmış. Bilin bakalım bu kocaman spor kompleksi daha 10 yılını bile doldurmadan neden yıkılacakmış?
Tabi ki güzel yurdumda bir avm daha filizlensin diye...
Sayfa: